Helyette Kinect néven kerül a boltokba novemberben, de nyilván nem itthon. Nem tudom miért kellett a Natal-t megváltoztatni Kinect-re, de ha egyszer összefutok Bill-el tuti megkérdezem.
Szinte minden esetben a gyártási kódnév, sokkal jobb, mint amivel az adott fejlesztés a boltokba kerül. A Kin (az új márkaneve a Microsoft-nak) és a connect szavak összerakásából lett Kinect. Mindegy, majd megszokjuk!
Ami viszont ennél eggyel fontosabb hír, hogy az első hivatalos Kinect-et kihasználó játék a Star Wars legújabb epizódja lesz év végén, ami azért nagyon frappáns, mert mivel ugye nincs kontroller, így tényleg úgy fogunk kinézni az Xbox előtt, mintha az erővel irányítanánk a játékot. Harcra fel, ifjú Jedik! Öööö, majd novemberben.