Integrált áramkör az asztalban

2009. 07. 10.
Ez a cikk elmúlt egy éves, így elavult lehet.
Asztalba építhető USB elosztó Rendmániások szeretni fogják ezt a kis bigyót. Az asztalba integrálható USB hub segít a rend látszatát kelteni... azaz legalábbis eggyel csökkenti az asztalon kígyózó kábelek számát.

Egy csomó irodai használatra szánt asztalba gyárilag fúrnak egy lyukat, hogy legyen hol esztétikusan elvezetni a kábeleket. Ezt a nyílást viszont nem csak kábelekkel lehet teletömni, gyártanak már ebbe illeszkedő USB-s elosztót is. Így legalább a hub madzagját megspóroljuk az asztalunkról, ugyanis ennek az elosztónak a kábele diszkréten az asztal alatt lóg, tehát láthatatlanul el lehet vezetni. Persze így máris nincs hol átvezetni az összes többi kábelt, szóval úgy a szép, ha két nyílás van az asztalunkon egyből.

Ezt a négyportos modellt kéthüvelykes, azaz kb ötcentis átmérőjű nyílásra szabták. Ha a te asztalodon is pont ekkora lyuk van, és megtetszett a cucc, akkor 12 dollárért megvásárolhatod az USB geeknél.



Szerző

tech.hu



Scroll to Top